Strona główna / Okolice / Sołectwo Kobyla Góra / PRĘDKOŚĆ NADAL ZGUBNA

PRĘDKOŚĆ NADAL ZGUBNA

Z 40 skontrolowanych przez policjantów kierowców, ponad 30 przekroczyło dozwoloną prędkość. Trzy osoby straciły prawo jazdy.

Na terenie powiatu ostrzeszowskiego w minioną środę, 19 kwietnia po raz kolejny realizowane były wzmożone działania ukierunkowane na ujawnienie drogowych piratów. Podczas całodniowej akcji funkcjonariusze odkryli aż 30 wykroczeń, które dotyczyły przekroczeń prędkości. Wobec sprawców zastosowano mandaty karne.

Ponadto policjanci zatrzymali prawa jazdy trzem mężczyznom, którzy znacznie przekroczyli prędkość dozwoloną w terenie zabudowanym. Pierwszy z piratów wpadł przed godziną 17 w Myślniewie. Był to 32-latek z powiatu oleśnickiego, który audi a4 jechał o 73 km/ h za dużo. Kilka minut później w tej samej miejscowości prawka pozbył się 25-latek z gminy Kobyla Góra. Mężczyzna volkswagenem golfem jechał 105 km/h. Ostatni z panów zatrzymany został w miejscowości Turze. 33-letni obywatel Hiszpanii pędził 111 km/h. Cała trójka prócz utraty prawa jazdy za swój wybryk zapłaciła mandaty karne. Ponadto panowie zatrzymani w Myślniewie otrzymali punkty karne.
KK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl