Strona główna / Bez kategorii / Kobyla Góra: Ujawnili osobę poszukiwaną
znicz

Kobyla Góra: Ujawnili osobę poszukiwaną

21-letni mieszkaniec Wrocławia, kierując volkswagenem golfem, został zatrzymany 29 listopada po południu do kontroli drogowej w Kobylej Górze.

Policjanci z ostrzeszowskiej drogówki po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych ujawnili, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu. To nie jedyne przewinienie kierowcy. Okazało się, że 21-latek prowadził samochód pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

Mężczyzna uiścił wskazaną przez sąd kwotę pieniędzy, a za popełnione przestępstwo z art. 180a Kodeksu karnego grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. RED

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl