Strona główna / Bez kategorii / Marcinki: Potrącenie rowerzysty
67978447_446881632558994_7179059709532438528_n

Marcinki: Potrącenie rowerzysty

W stanie ciężkim trafił do szpitala rowerzysta, który w niedzielny wieczór ucierpiał w wypadku w Marcinkach (gm. Kobyla Góra).

Na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 25-letnia mieszkanka gminy Kobyla Góra, kierująca samochodem osobowym marki Seat doprowadziła do czołowego zderzenia z 33-letnim rowerzystą (mieszkaniec gminy Ostrzeszów). Mężczyznę w stanie ciężkim przetransportowano do szpitala w Kaliszu – relacjonuje przebieg wydarzeń kom. Ewa Jakubowska, rzecznik prasowy ostrzeszowskiej komendy policji.

Kierująca była trzeźwa. Policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie prowadzą dalsze dochodzenie w tej sprawie. RED

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl