Strona główna / Sport / Kickboxing / Kolejne medale

Kolejne medale

2 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale zdobyli zawodnicy Poprawa Kickboxing Team w Mistrzostwach Polski full-contact seniorów i juniorów.

W turnieju rozegranym w Piotrkowie Trybunalskim w miniony weekend (15-17.04) świetnie spisali się podopieczni trenerów Radosława i Jerzego Radomskich.
Najcenniejsze trofea zdobyły kobiety.
Anna Szymańska została Mistrzynią Polski kat -52kg juniorek starszych, zaś Weronika Szymczak Mistrzynią Polski juniorek młodszych -56kg. Obie zawodniczki są już brane pod uwagę trenera Kadry na tegoroczne Mistrzostwa Świata.

Vice Mistrzostwo Polski zdobyła Olga Michalska w kat -52kg, a był to dla niej pierwszy start w gronie seniorek. Trochę determinacji brakło do wywalczenia tytułu mistrzowskiego.
Srebrne medale zdobyli również bracia Marcel i Dawid Szadkowscy, w kat – 54 kg. i 51 kg. juniorów młodszych.
Na najniższym stopniu podium stanęli Sebastian Gruszyczński, który w ćwierfinale znokautował utytułowanego Sebastiana Prokopa, w boju o finał uległ zaś aktualnemu Vice Mistrzowi Świata.
Z brązem wraca również Jagoda Mandziejewska, zbierając cenne doświadczenie.
Do ćwierćfinału dotarł Tomasz Przybylski, ulegając późniejszemu Mistrzowi Polski.