Strona główna / Okolice / Sołectwo Kobyla Góra / Atrakcje dla najmłodszych
17522804_630244497166876_9056392568024236678_n

Atrakcje dla najmłodszych

Kobylogórski zalew przyciąga turystów od lat. Zarówno miejscowe władze jak i miejscowi przedsiębiorcy dokładają wszelkich starań aby to się nie zmieniło.

Okolice zalewu zmieniają się z roku na rok, powstają nowe ścieżki, powiększają się plaże, powstają place zabaw. Podwórko Nivea w słoneczne dni tętni życiem i gwarnym śmiechem dzieci.

W ostatnim czasie pojawiły się kolejne kolorowe atrakcje dla najmłodszych, a mianowicie zjazdy Snow Tubing przy restauracji Drewniana Chałupa, które czekają na dzieci w każdą sobotę i niedzielę. Nie brakuje również uwielbianych przez najmłodszych dmuchańców, które od lat cieszą się popularnością.

MaG

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl