Strona główna / Okolice / Sołectwo Kobyla Góra / Kobyla Góra: Co z tymi oświetleniem? [list czytelnika]
boiskoOrlik

Kobyla Góra: Co z tymi oświetleniem? [list czytelnika]

Piszę w imieniu własnym, jak i jeszcze kilku innych osób, czy jest możliwość szybkiego uruchomienia świateł na naszym Orliku?

Od miesiąca, jak nie dłużej, nie da się ich uruchomić, a przy dziennych temperaturach ok. 30 stopni nie ma możliwości gry. Więcej chętnych do grania zbiera się wieczorami, a w tej chwili o 20 jest już zbyt ciemno. Prosimy o informację na ten temat, tak żeby ktoś się tym zajął. Mam nadzieję, że przyspieszy to rozwiązanie tej sprawy, tak żeby jeszcze jesienią można było skorzystać z Orlika.

O interwencję w tej sprawie poprosiliśmy wójta Wiesława Berskiego. Okazuje się, że problem został już rozwiązany. – Problem z załączeniem tego światła pojawił się po burzy – mówi nam włodarz Kobylej Góry. – Osoba, która opiekuje się obiektem przyznała, że rzeczywiście miała z tym problem, ale wszystko już działa.

fot. sxc.hu

 

 

Dodaj komentarz

...bądź dodaj komentarz używając swojego adresu e-mail. Komentarze spoza Facebooka, są jednak moderowane i zanim ukażą się na stronie może minąć kilka godzin - jeśli chcesz aby Twoja wypowiedź pojawiła się natychmiastowo, zaloguj się za pomocą Facebooka klikając przycisk powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

kobylagorainfo.pl

kobylagorainfo.pl